Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

PGKiM Komopal sp. z o. o. Opalenica - Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej

OFERTA PRACY NA STANOWISKU GŁÓWNEJ KSIĘGOWEJ/ GŁÓWNEGO KSIĘGOWEGO

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej „KOMOPAL” Sp. z o.o. w Opalenicy

poszukuje osoby na stanowisko:

Główna Księgowa/Główny Księgowy

Zadaniami wybranej osoby będą:

  • Prowadzenie pełnej księgowości zgodnie z ustawą o rachunkowości oraz przepisami prawa podatkowego,
  • Organizowanie i nadzorowanie systemu rachunkowego firmy,
  • Przygotowywanie analiz finansowych i dokumentacji dla potrzeb działań inwestycyjnych i bieżących,
  • Raportowanie dla potrzeb Zarządu,
  • Sporządzanie sprawozdań finansowych, statystycznych, NBP, deklaracji podatkowych CIT, VAT itd.,
  • Współpraca z urzędami, bankami i audytorami,
  • Zarządzanie działem księgowości.

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości i prawa podatkowego,
  • Minimum 4-letnie doświadczenie na stanowisku głównego księgowego, zastępcy głównego księgowego lub samodzielnego ksiegowego w spółkach prawa handlowego,
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Umiejętność analitycznego myślenia,
  • Systematyczność, rzetelność, dokładność i odpowiedzialność.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

Termin i miejsce składania dokumentów:

  • wymagane dokumenty aplikacyjne należy złożyć w sekretariacie lub przesłać pocztą w zaklejonej kopercie z dopiskiem: „Nabór na stanowisko Główna Księgowa/Główny Księgowy”, w terminie do dnia 18.04.2019 r. do godziny 15.00 (decyduje data wpływu dokumentów).
  • miejsce składania dokumentów:

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej

„KOMOPAL” Sp. z o.o.,

  1. Stefana Żeromskiego 25, 64-330 Opalenica
  • nie ma możliwości przekazania dokumentów drogą elektroniczną.

Informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.